PROFITNINJA

Marketing na Facebooku: Przygotowanie zdjęcia w tle

Jest to kolejna lekcja o marketingu na portalu Facebook. Z poprzedniej lekcji dowiedziałeś się jak przygotować swój profil pod marketing na Facebooku, więc dzisiaj idziamy dalej i bierzemy pod lupę nasze zdjęcie w tle. Wiele osób wykorzystuje to miejsce na umieszczenie motywującego cytatu lub zdjęcia jakiegoś pięknego miejsca. W rzeczywistości jest to baner o największej powierzchni, na który w pierwszej kolejności zwracają uwagę osoby odwiedzające nasz profil. Chcesz wiedzieć co trzeba zrobić, żeby zaczął on na Ciebie zarabiać? Czytaj dalej!

Jak przygotować swój profil Facebook pod działania marketingowe?

W poprzednim wpisie z serii Marketing na Facebooku dowiedziałeś się od czego zacząć przygotowywanie swojego profilu na Facebooku, jeżeli chcesz go wykorzystać do działań marketingowych. Marcin wytłumaczył Ci absolutne podstawy, na które powinieneś zwrócić uwagę: uwierz mi, te małe elementy nie wydają się zbyt istotne, jednak mają one wpływ na skuteczność naszych działań – nie przeocz ich! Jeżeli nie widziałeś poprzedniego wpisu, to kliknij tutaj.

Wykorzystanie zdjęcia w tle na portalu Facebook

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak wiele osób pomija wykorzystanie zdjęcia w tle podczas swoich działań marketingowych! Nie dość, że jest to pierwsza rzecz, na którą zwracają uwagę osoby odwiedzający nasz profil, to w dodatku jest to największe z możliwych zdjęcie, na którym możemy umieścić odpowiednie wezwanie do akcji. Dzisiaj pokażemy Ci jak w prosty sposób, a co najważniejsze, dzięki darmowym narzędziom możesz zmienić swoje zdjęcie w tle w maszynkę do zbierania zapisów na twoją listę adresową lub miejsce na reklamę swoich produktów.

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *