Poznaj Genialną Strategię, Dzięki Której Dowiesz się...

Jak Zautomatyzować Swój Biznes MLM w Internecie

oraz pozyskiwać jeszcze więcej partnerów do Twojego Biznesu!

Pamiętasz tą ekscytację jak zaczynałeś swój biznes online?

Dodawaj 3 posty dziennie ...

Bądź konsekwentny...

Nagrywaj Story codziennie..

Rób transmisje LIVE...

Dawaj wartość za DARMO...

A wszystko to, żeby zarobić... ZERO!

Jeżeli wiesz o czym mówię, to czas zmienić podejście do Twojego sposobu prowadzenia marketingu!

Istnieje pewien sposób, który bardzo ułatwia pozyskiwanie nowych klientów oraz znacząco wpływa na proces rekrutacji w biznesach MLM!

Wyobraź sobie, że masz pracownika, który ...

pracuje ciężko całą dobę, przez siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku

nie choruje, nie bierze L4, nie potrzebuje żadnego urlopu i ciągle chce pracować

nie narzeka, nie marudzi - o każdej porze dnia i nocy obsługuje Twoich klientów.

Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak!

Takim pracownikiem jest  system marketingowy, czyli odpowiednio skonfigurowany zestaw narzędzi marketingowych, dzięki którym Twój biznes wzniesie się na wyższy poziom – bez względu na branże, w której działasz! Zgadza się, branża nie ma kompletnego znaczenia: zestaw naszych narzędzi marketingowych sprawdzi się zarówno w biznesach tradycyjnych jak i tych, które są prowadzone przez Internet.

Co wchodzi w skład narzędzi?

Wielokrotny Autoresponder

Wielokrotny autoresponder to najczęściej wykorzystywane narzędzie w marketingu online. To właśnie dzięki niemu będziesz w stanie: wysyłać wiadomości z odnośnikiem do obiecanego ebooka po zapisie na listę adresową, automatycznie ustawione sekwencje emaili edukujących Twoich klientów, jednorazowe powiadomienia o promocjach, ofertach lub nowych wpisach na blogu. Oczywiście przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Generator Stron Lądowania

Wiesz, że nie musisz mieć bloga, sklepu internetowego ani zaawansowanej technicznie strony, żeby zbierać listę adresową? Blogowanie nie jest dla wszystkich - to bardzo powolny i czasochłonny proces i nie każdy ma na to czas. Z nami możesz uruchomić prostą stronę, która będzie zamieniać ruch nad którym nie masz kontroli (przypadkowy jak i z płatnych reklam) na taki, który będzie całkowicie pod Twoją kontrolą.

Pokój Webinarowy

Webinary sprzedają najlepiej. Kropka. To właśnie na webinarach dzieje się magia, to tam możesz nie tylko edukować swoich subskrybentów na żywo ale też budować jeszcze większą relację i zamieniać ich w lojalnych klientów lub partnerów biznesowych. Mów mniej, ale do większej ilości osób - pokój webinarowy ci to umożliwia. Ile czasu zajmie Ci rozmowa z dwustoma osobami? Zdecydowanie za dużo! A gdybyś te 200 osób zaprosił na webinar i mógł przekazać swoją wiadomość wszystkim na raz?

Hosting Wideo

Czy własny hosting wideo jest Ci potrzebny, skoro można wrzucić wideo za darmo na YouTube? A spotkałeś się z sytuacją, w której po obejrzeniu filmu na tej platformie został Ci zaproponowany (lub poprostu odpalił się sam) kolejny film? To teraz wyobraź sobie sytuację, w której wysyłasz zainteresowanej osobie nagraną przez siebie prezentację biznesową, a po obejrzeniu jej YT ładuje automatycznie wideo konkurencyjnej firmy...

Dla kogo jest ta propozycja?

Wiesz, że 90% marketerów i biznesów funkcjonuje w podobny sposób i kopiuje swoje działania? Wszyscy mają przeciętne i uśrednione rezultaty. Jeżeli nie wyróżniasz się spośród konkurencji, to właśnie Tobie możemy pomóc! Dzięki zaawansowanym narzędziom marketingowym nie tylko zautomatyzujesz cały swój marketing, ale też dowiesz się masy przydatnych wskazówek, które uskutecznią twoje działania marketingowe!

To nie wszystko! Są też BONUSY!

facebook, social media, profil na facebooku, zdjęcie w tle, marketing na facebooku

Audyt profilu Facebook

Wiesz, że masz tylko kilkanaście sekund, żeby przekonać osobę odwiedzającą Twój profil, że warto Ciebie obserwować? Przeprowadzimy szczegółową analizę Twoich profili w Social Mediach, damy Ci konkretne wskazówki co i dlaczego powinieneś poprawić.

businessman, consulting, business

Szkolenia z obsługi wszystkich narzędzi

Obsługa nowych narzędzi zawsze może sprawiać kłopoty na początku. Otrzymasz szczegółowe filmy instruktażowe, dzięki którym będziesz mógł ustawić wszystko tak, jak należy. Podpowiemy Ci również jak w kreatywny sposób z nich korzystać!

restaurant, people, eating

Dostęp do zamkniętej grupy Mastermind

Zostaniesz dodany do zamkniętej grupy na Facebooku, w której kilkunastu ekspertów z różnych branż dzieli się swoimi wskazówkami z zakresu marketingu internetowego. W grupie znajdziesz takie osoby jak Jacek Dudzic, Tomasz Damian, Irek Fudro, Marcin Oniszczuk, Marcin Godlewski oraz wielu innych.

checkmate, chess, resignation

Konkretny plan działania

Mimo tego, że oferowany pakiet narzędzi jest znakomitą oraz niewielką inwestycją, to zależy nam na tym, żeby zwróciła się ona jak najszybciej. Przygotowaliśmy program "Fast Start", dzięki któremu będziesz wdrażać stopniowo wiedzę z zakresu marketingu wraz z dostępnymi narzędziami - dzięki temu twój biznes zacznie rozwijać się szybciej!

internet, content, portal

Gotowe szablony stron przechwytujących

Przygotowaliśmy specjalny pakiet gotowych stron przechwytujących, które od razu możesz wykorzystać w następujących branżach: MLM, network marketing, turystyka, wycieczki, ubezpieczenia medyczne, kryptowaluty, pizzeria, restauracje, reklama, social media, marketing. Szablony importujesz wpisując jedynie krótki kod w swoim panelu!

social media, internet, security

Pakiet Skutecznych Reklam

Specjalny bonus od Tomka Damiana: Specjalny PDF, z którego nauczysz się jakie zdjęcia, nagłówki, oraz treść stosują najskuteczniejsi ludzie i firmy w branży oraz ich reklamy w 2020 na facebooku. Możesz modelować ich działania i tworzyć skuteczniejsze reklamy!

No dobra, ale ILE to kosztuje?

Długo zastanawialiśmy się na ile wycenić dostęp do Akademii Biznesu oraz oferowane w pakiecie narzędzia. Uwierz nam, nie było wcale łatwo. Zdajemy sobie sprawę, że oferowane bonusy są warte kilkanaście tysięcy złotych. Rozumiemy, że nie wszyscy są gotowi wydać jednorazowo tak dużą kwotę, dlatego postanowiliśmy stworzyć 2 osobne pakiety: dla klientów oraz partnerów.

Jakie korzyści ma Partner Akademii?

Każdy partner oczywiście otrzymuje dostęp do wszystkich narzędzi oraz bonusów o których wcześniej wspomniałem. Dodatkowo masz możliwość polecania Akademii i otrzymywania atrakcyjnej prowizji! Za każdą zaproszoną osobę, która do nas dołączy otrzymasz 50% jej miesięcznej opłaty abonamentowej oraz 25% jej zarobków, jeżeli zdecyduje się również zostać Partnerem Akademii! To aktualnie najlepiej płacący plan wynagrodzeń w branży marketingu internetowego!

© Copyright 2020 ProfitNinja.pl | Kopiowanie Zabronione.

Wybierz interesujący Cię Pakiet:

KLIENT

Pakiet dla klientów
$ 49 Miesięcznie
  • Autoresponder: 25.000 kontaktów
  • Pokój webinarowy: 200 osób
  • Generator Landing Page: 10 stron
  • Hosting pod własną stronę
  • Hosting Wideo: 10 filmów

PARTNER

Pakiet dla Partnerów
$ 74 Miesięcznie
  • Narzędzia z pakietu KLIENT
  • Możliwość polecania narzędzi
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Dostęp do zamkniętej grupy
  • Pakiet Szkoleń Marketingowych
POPULARNY!